گزارش خبر گزاری قران به نقل از روزنامه یمن تایمز دارویی توسط دکتر عبد الباسط محمد ساخته شده که با الهام از ایات سوره یوسف درمان اب مروارید را ممکن ساخته است . 

وی می گوید : یک روز صبح در در حال خواندن سوره یوسف بودم بودم که ایات ۸۴ تا ۹۳ این سوره نظرم را جلب کرد ... حضزت یوسف که هم اکنون عزیز مصر است ٬ در ایه ۹۳ خطاب به برادران خود می گوید : حال این پیراهن مرا ببرید و بر روی صورن پدرم بیاندازید تا بینا شود . 


ادامه مطلب رو ببینید .


حضرت یعقوب در فراق فرزند خود بسیار گریه می کند و بر اثر این گریه ها چشم هایش سفید شده و بينايي خود را از دست می دهد . اما با انداختن پیراهن بر روی چشمان پدر بینایی حضرت یعقوب باز می گردد . 


این محقق می گوید : من با خودم فکر کردم که چه چیز در پیراهن یوسف علیه السلام می توانست اثر شفا بخش بر چشمان یعقوب گذارد و سر انجام به این نتیجه رسیدم که چیزی جز عرق بدن یوسف نمی تواند عامل بینایی چشمان پدر باشد . وی در ادامه اظهار کرد : 

من با مطالعه بر روی نرکیبات عرق انسان و ازمایش ان بر روی خرگوشها به نتایج مثبتی دست یافتم پس از ازمایش داروی خود بر روی ۲۵۰ بیمار مبتلا به اب مروارید و احراز ۹۹ درصدی اثر بخشی این دارو ٬ برایم مسجل شد که این معجزه ای از سوی قران بود . 

یاد اوری می شود قرار است یک شرکت دارو سازی سوئیسی داروی قران را که بدون عوارض جانبی است و ۹۹ درصد موثر بوده و به تائید موسسات اروپا و امریکا رسیده است ٬ به تولید انبوه برساند .تاريخ : 1392/11/24 | 21:15 | نویسنده : سجاد شیخ پور |